پرینت ارزان

پرینت ارزان و ارسال آن به سراسر کشور

پرینت ارزان جزوه و کتاب

اگر دانشجو و یا دانش آموز هستید و پرینت دانشجویی و دانش آموزی میخواهید، اگر زبان آموز و در حال یادگیری زبان خارجی هستید، اگر فایل های زیادی برای چاپ دارید و به دنبال پرینت ارزان آن ها هستید و یا اگر به هر دلیلی نیاز به پرینت جزوه آموزشی و یا کتاب خود دارید پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را تا آخر بخوانید. چاپ راسل راه حل بسیار خوبی برای شما دارد.

پرینت ارزان

پرینت آسان و صحافی آنلاین

شما به راحتی از طریق سایت راسل پرینت میتوانید فایلهای خود را بارگزاری نمایید و درخواست پرینت را به دلخواه خود بدهید. برای مثال شما با پر کردن یک فرم ساده می توانید هزینه چاپ جزوه یا چاپ کتاب خود را محاسبه کنید. تازه این پایان کار نیست شما پس از چاپ کتاب یا جزوه خود، برای این که از آن بهتر استفاده کنید، نیاز دارید تا آن را صحافی کنید. برای این منظور راسل پرینت امکان صحافی پرینت های شما را در این فرم اضافه کرده است. شا می توانید از انواع صحافی ها از جمله:

  1. صحافی کوشه منگنه
  2. صحافی طلق و شیرازه
  3. صحافی سیمی پلاستیک
  4. صحافی سیمی فلزی فنر پیچ
  5. صحافی سیمی دوبل
  6. صحافی گالینگور
  7. صحافی سلفون جلد سخت

برای فایل چاپی خود انتخاب کنید. همچنین اگر جلد فایل شما رنگی است و محتوای شما سیاه سفید است با انتخاب یکی از گزینه ها این امکان به شما داده خواهد شد که با هزینه کمتری فایل خود را به چاپ برسانید. ما هوای شما را داریم!

کیفیت پرینت ارزان

ممکن است گاهی برای عده ای این تصور و نگرانی یپیش بیاید که چنانچه پرینت ارزان باشد، کیفیت آن چزور میشود؟ ما در راسل پرینت این نگرانی شما را برطرف کرده ایم. ما با استفاده از مواد اولیه با کیفیت مناسب و دستگاه های پیشرفته کیفیت پرینت را بالا برده ایم. و البته کیفیت سفارشات و پرینتهای خود را تضمین کرده ایم.

چگونه سفارش پرینت آنلاین دهیم؟

کار با سایت راسل پرینت آسان است. شما میتوانید خیلی ساده و به راحتی وارد لینک چاپ جزوات آموزشی یا چاپ کتاب شوید و با پر کردن فرم سفارش و آپلود فایل مورد نظر قیمت پرینت خود را محاسبه و دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید. ما در اسرع وقت سفارشات شما را با کیفیت مناسب انجام میدهیم و به دست شما میرسانیم.

 

 

 

چگونه پرینت ارزان بگیریم؟

نحوه قیمت گزاری خدمات پرینت و صحافی در راسل پرینت به صورت منصفانه ای انجام شده است. در فرم سفارش یک آیتم به نام زمان تحویل قرار داده شده که شما می توانید بین فوری الی ۵ روز کاری یک گزینه را انتخاب کنید هر چه شما زمان بیشتری برای چاپ و آماده سازی سفارش به ما بدهید، برای شما پرینت ارزان تر و هزینه کمتری محاسبه می شود.

 

 

پرینت ارزان و ارسال آن به سراسر کشور

ارسال با پست در تمام نقاط کشور

چاپ راسل برای برآورده کردن نیاز مشتریان خود راه حلی فراهم کرده که مشتریان چه در تهران و چه در هرجای کشور عزیزمان ایران می توانند از این خدمات به راحتی استفاده کنند. راسل پرینت سفارش ها را از طریق پست به تمامی نقاط کشور ارسال می کند. بنابراین با خیال راحت سفارشات پرینت آنلاین فایلهای خود را به ما بسپارید و از خدمات راسل پرینت استفاده کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.