پرینت ارزان

پرینت ارزان و ارسال آن به سراسر کشور

اگر دانشجو و یا دانش آموز هستید، اگر زبان آموز و در حال یادگیری زبان خارجی هستید، اگر فایل های زیادی برای چاپ دارید و به دنبال پرینت ارزان آن ها هستید و یا اگر به هر دلیلی نیاز به پرینت جزوه آموزشی و یا کتاب خود دارید پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را تا آخر بخوانید. چاپ راسل راه حل بسیار خوبی برای شما دارد.

binded printing

چاپ راسل برای برآورده کردن نیاز مشتریان خود راه حلی فراهم کرده که مشتریان چه در تهران و چه در هرجای کشور می توانند از این خدمات به راحتی استفاده کنند. برای مثال شما با پر کردن یک فرم ساده می توانید هزینه چاپ جزوه یا کتاب خود را محاسبه کنید. تازه این پایان کار نیست شما پس از چاپ کتاب یا جزوه خود، برای این که از آن بهتر استفاده کنید، نیاز دارید تا آن را صحافی کنید.

برای این منظور راسل پرینت امکان صحافی پرینت های شما را در این فرم اضافه کرده است. شا می توانید از انواع صحافی ها از جمله:

  1. صحافی کوشه منگنه
  2. صحافی طلق و شیرازه
  3. صحافی سیمی پلاستیک
  4. صحافی سیمی فلزی فنر پیچ
  5. صحافی سیمی دوبل
  6. صحافی گالینگور
  7. صحافی سلفون جلد سخت

برای فایل چاپی خود انتخاب کنید. همچنین اگر جلد فایل شما رنگی است و محتوا شما سیاه سفید است با انتخاب یکی از گزینه ها این امکان به شما داده خواهد شد که با هزینه کمتری فایل خود را به چاپ برسانید.

چگونه سفارش دهیم؟

خیلی ساده و به راحتی وارد لینک چاپ جزوات آموزشی شوید و با پر کردن فرم سفارش و آپلود فایل مورد نظر قیمت پرینت خود را محاسبه و دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید.

 

 

 

چگونه پرینت ارزان بگیریم؟

نحوه ی قیمت گزاری خدمات در راسل پرینت به صورت منصفانه ای انجام شده است. در فرم سفارش یک آیتم به نام زمان تحویل قرار داده شده که شما می توانید بین فوری الی ۵ روز کاری یک گزینه را انتخاب کنید هر چه شما زمان بیشتری برای چاپ و آماده سازی سفارش به ما بدهید، برای شما پرینت ارزان تر و هزینه کمتری محاسبه می شود.

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *