استارت آپ راسل پرینت در بهار سال ۹۷  فعالیت خود را به عنوان چاپ دیجیتال آنلاین آغاز نمود. این استارت آپ با هدف سهولت خدمات چاپ برای مردم ایران پا به عرصه بازار چاپ دیجیتال نهاد. از محصولات یا خدمات راسل پرینت می توان به چاپ دیجیتال سربرگ، چاپ دیجیتال تراکت، چاپ جزوه آموزشی، پلات، لمینت، چاپ کارت ویزیت فوری، چاپ کتاب، چاپ آگهی ترحیم، چاپ پایان نامه، چاپ بروی کاغذهای متنوع و خدمات اسکن اسناد نام برد.

 

ویژگی های راسل پرینت

 

خوش قولی:

مشتریان برای سفارش در راسل پرینت زمان تحویل سفارش را انتخاب می کنند. راسل پرینت خوش قولی خود را تضمین می کند و مشتری هر زمانی که برای تحویل انتخاب کند سفارش او انجام داده خواهد شد. چه بسیار در بازار چاپ دیجیتال شاهد آن هستیم که به دلیلایل ناخواسته مثل خرابی دستگاه های چاپ، تعداد بالای سفارش و…، از چاپخانه داران به یک صنف بدقول یاد می شود. راسل پرینت خوش قول است و با طراحی راه حل های متعددی این مشکل را برطرف کرده است.

کیفیت بالا:

دومین اصلی که راسل پرینت به آن پایبند است کیفیت بالا است. کیفیت یکی از اصلی ترین عامل های موفقیت یا شکست یک کسب و کار بوده است. تمامی مواد مصرفی در راسل پرینت از جمله کاغذ، تونر و… از بهترین متریال ها در بازار تهیه و از آن ها استفاده می شود. ما می دانیم که برای رشد برندمان باید سفارش ها را با کیفیت بالا به مشتریان تحویل دهیم. پس در راسل پرینت با تضمین کیفیت سفارشتان را ثبت کنید.

بیشتر اوقات مقرون به صرفه:

راسل پرینت برای آن دسته از مشتریانی که قیمت منصفانه می خواهند هم مناسب است. مشتریان در هنگام ثبت سفارش یک فرمی را پر می کنند که یکی از آیتم های آن انتخاب زمان تحویل است. اگر برای تحویل سفارش زمان دیرتری را انتخاب کنید قیمت سفارش هم پایین تر می آید. پس برای دریافت سفارش های ارزان زمان تحویل دیرتری انتخاب کنید.

سادگی:

استفاده از این وب سایت بسیار ساده است. یکی از اهداف راسل پرینت برای کسب رضایت مشتریان، سهولت استفاده از خدمات راسل پرینت است. سادگی بیشتر در سفارش، سادگی بیشتر در روند ارتباط با راسل پرینت و… برای این مسائل استراتژی هایی تدوین شده که با امید به خداوند و حمایت مشتریان روز به روز به اهدافمان نزدیک تر می شویم.

احترام به مشتری:

یکی دیگر از اصول هایی که راسل پرینت بر پایه آن ساخته شده است، احترام به مشتری است. ما همواره در تلاشیم با تکریم احترام مشتری و کیفیت، رضایت مشتریان را جذب کنیم.

 

امیدواریم از سفارش های خود به راسل پرینت رضایت کامل داشته باشید. برای بهتر شدن خدمات و کیفیت خدماتمان لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به صندوق پست الکترونیکی Info@Raselprint.com ارسال کنید.

 

موفق و پیروز باشید.