پایان نامه صحافی شده

صحافی پایان نامه

امروزه در تمامی دانشگاه ها، دانشجویان پس از گذراندن دروس دانشگاه باید یک پایان نامه با موضوعی مشخص به اساتید مربوطه ارائه دهند و از آن دفاع کنند. از این رو دانشجویان نیاز به چاپ و صحافی پایان نامه ی خود دارند. چاپ راسل این امکان را فراهم کرده که به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری پایان نامه خود را چاپ و صحافی کنند.

نمونه صحافی پایان نامه
نمونه صحافی شده پایان نامه جلد سرمه ای ساده

هر دانشگاه برای پایان نامه دانشجویان خود از قوانینی برخوردار است که دانشجویان ملزم به پیروی از این قوانین هستند. از جمله قوانین دانشگاه ها رنگ جلد پایان نامه برای ارائه به اساتید می باشد. هر دانشگاه ممکن است رنگ خاصی برای مقطع خاصی انتخاب کرده باشد. در فرم چاپ راسل به راحتی می توانید بر اساس قوانین دانشگاه رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید.

سفارش صحافی پایان نامه

برای سفارش پایان نامه به صورت آنلاین می توانید دکمه ی زیر را فشار دهید و وارد صفحه سفارش چاپ پایان نامه شوید. یک فرم ساده موجود هست که با پر کردن آن، در انتهای فرم به شما قیمت اعلام می شود.

 

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری طبق خواسته ی اکثر دانشگاه ها باید پایان نامه دورو طلاکوب شده به دانشگاه تحویل دهند. برای این گونه از پایان نامه ها در فرم سفارش در قسمت جلد پایان نامه یکرو است یا دورو، شما می بایست دورو را انتخاب بفرمایید.

 

شما عزیزان می توانید در لینک بالا توضیحات مربوط به این بخش از خدمت راسل پرینت را مشاهده کنید. در صورت پرسش هرگونه سوال یا ابهام می توانید با همکاران ما در راسل پرینت تماس بگیرید. تلفن های تماس در انتهای سایت درج گردیده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *