پایان نامه صحافی شده

صحافی پایان نامه

امروزه در تمامی دانشگاه ها، معمولا دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیاری از رشته ها پس از گذراندن دروس دانشگاه باید یک پایان نامه با موضوعی مشخص به اساتید مربوطه ارائه دهند و از آن دفاع کنند. دانشجویانی که با زحمت فراوان و صرف وقت و انرژی زیاد نتایج تحقیقات خود را به صورت یک پایان نامه آماده میکنند، در نهایت میخواهند آن را با ظاهری مناسب به اساتید خود ارائه دهند؛ به همین علت چاپ و صحافی پایان نامه اهمیت پیدا میکند.

این پایان نامه ها قاعدتا باید پرینت و چاپ شود و به شکل مناسبی در اختیار اساتید قرار بگیرد. از این رو دانشجویان نیاز به آماده سازی و چاپ و صحافی پایان نامه خود دارند. راسل پرینت به صورت آنلاین امکان چاپ و پرینت و صحافی آنلاین پایان نامه شما را با قیمت مناسب دارد.

 

چاپ پایان نامه

صحافی پایان نامه

همانطور که میدانید بعد از پرینت پایان نامه نیاز به صحافی آن میباشد تا پایان نامه با سر و شکلی مناسب در اختیار افراد بویژه اساتید مربوطه قرار بگیرد. راسل پرینت این امکان را فراهم کرده تا مشتریان بویژه دانشجویان عزیز بتوانند به صورت حضوری و غیر حضوری و آنلاین سفارش چاپ و پرینت و صحافی برای پایان‌نامه خود را بدهند. به این ترتیب هم در وقت افراد بویژه دانشجویان صرفه جویی میشود و هم پایان نامه به سرعت آماده میشود.

صحافی پایان نامه
نمونه صحافی شده پایان نامه جلد سرمه ای ساده

رعایت قوانین چاپ و صحافی

هر دانشگاه برای پایان نامه دانشجویان خود از قوانینی برخوردار است که دانشجویان ملزم به پیروی از این قوانین هستند. از جمله قوانین دانشگاه ها رنگ جلد پایان نامه برای ارائه به اساتید می باشد. هر دانشگاه ممکن است رنگ خاصی برای مقطع خاصی انتخاب کرده باشد. در فرم چاپ راسل به راحتی می توانید بر اساس قوانین دانشگاه رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید.

سفارش آنلاین صحافی پایان نامه

راسل پرینت کار شما را برای پرینت و صحافی پایان نامه آسان کرده است. شما براحتی میتوانید از طریق سایت سفارشات خود را ارسال کنید و در هرجای کشور آن را تحویل بگیرید. برای سفارش پایان نامه به صورت آنلاین می توانید دکمه ی زیر را فشار دهید و وارد صفحه سفارش چاپ پایان نامه شوید.

یک فرم ساده موجود هست که با پر کردن آن، در انتهای فرم به شما قیمت اعلام می شود. با تکمیل سفارش و آپلود فایل وارد سبد خرید میشوید و مراحل پرداخت را انجام میدهید. ما در اسرع وقت سفارشات پرینت و صحافی شما را با کیفیت مناسب انجام میدهیم و به شما میرسانیم.

پایان نامه طلاکوب

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری طبق خواسته ی اکثر دانشگاه ها باید پایان نامه دورو طلاکوب شده به دانشگاه تحویل دهند. برای این گونه از پایان نامه ها در فرم سفارش در قسمت جلد پایان نامه یکرو است یا دورو، شما می بایست دورو را انتخاب بفرمایید.

قیمت صحافی پایان نامه

صحافی پایان نامه با توجه به نوع صحافی ممکن است قیمتهای متفاوتی داشته باشد. شما در راسل پرینت با پر کردن فرم ساده چاپ پایان نامه از قیمت و هزینه چاپ و صحافی پایان نامه آگاه شوید. ما سعی کرده ایم با قیمت مناسب یک پرینت ارزان در اختیار شما بگذاریم. با ما تماس بگیرید، ما هوای شما را داریم.

 

شما عزیزان می توانید در لینک بالا توضیحات مربوط به این بخش از خدمت راسل پرینت را مشاهده کنید. در صورت پرسش هرگونه سوال یا ابهام می توانید با همکاران ما در راسل پرینت تماس بگیرید. تلفن های تماس در انتهای سایت درج گردیده است.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.